Wkłady kominkowe powietrzne  Jest 210 produktów.

Wkłady kominkowe powietrzne

Wkłady kominkowe to propozycja dla osób oczekujących zarówno funkcji użytkowych kominka, czyli wytwarzania ciepła, jak również wartości estetycznych. Kominki powietrzne to elementy wyposażenia wnętrz do których potrzebne nam są tylko dwa elementy - miejsce na kominek oraz komin. Im większy dom, tym wkład kominkowy powinien mieć wyższą moc wyraża...

Wkłady kominkowe to propozycja dla osób oczekujących zarówno funkcji użytkowych kominka, czyli wytwarzania ciepła, jak również wartości estetycznych. Kominki powietrzne to elementy wyposażenia wnętrz do których potrzebne nam są tylko dwa elementy - miejsce na kominek oraz komin. Im większy dom, tym wkład kominkowy powinien mieć wyższą moc wyrażaną w kW. Kominki powietrzne to standardowe wkłady gotowe do montażu do instalacji kominowej. Kominki standardowe, narożne, z dolotem, systemem glass oraz systemem glass z dolotem.

Więcej

Podkategorie

Kominki standardowe

Standardowe kominki powietrzne ze standardowym wylotem spalin oraz bez konieczności montowania dolotu powietrza z zewnątrz. Są to najbardziej klasyczne kominki, które potrzebują wyłącznie podłączenia do przewodu kominowego oraz ewentualnie rozprowadzenia ciepłego powietrza za pomocą rur wentylacyjnych oraz kratek kominkowych.

Kominki standardowe w...

Wkłady kominkowe wyposażone w fabrycznie zamontowany system dolotu powietrza z zewnątrz. Dzięki niemu spalanie w komorze jest dużo łatwiejsze i efektywniejsze oraz nie ma to wpływu na powietrze w pomieszczeniu.

Kominki standardowe w...

Wkłady kominkowe z fabrycznie zamontowanym systemem glass, czyli dekoracyjną szybą, która wytrzymuje temperatury do 800 stopni Celsjusza, która nadaje piecom dodatkowe wartości estetyczne.

Kominki standardowe w...

Wkłady kominkowe wyposażone w fabrycznie montowaną szybę glass oraz dolot powietrza z zewnątrz domu. System glass to dekoracyjna szyba wytrzymująca temperatury do 800 stopni Celsjusza. Oprócz funkcji użytkowej spełnia ona przede wszystkim fukncję estetyczną, czyniąc z kominka bardziej atrakcyjnym. System dolotu powietrza to króciec montowany do wkładu, za pomocą którego możemy doprowadzić świeże powietrze zewnętrzne, co pozytywnie wpływa na efektywność spalania drewna w komorze oraz zapobiega "zabieraniu" przez kominek powietrza z pomieszczenia, w którym zamontowano piec kominkowy.

Kominki narożne z BS –...

W naszej ofercie znajdą Państwo efektowne kominki narożne z szybami łączonymi bez szprosu – wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i u nas dostępne są w wielu różnych wersjach. Obecnie dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest produkowanie kominków bez szprosów. Kominki żeliwne sięgają swoimi początkami XIX wieku – teraz dostępne są w wielu różnych wersjach. W wyniku znacznej modernizacji, która zaszła od tego czasu, sprzedawane dzisiaj kominki i piecyki kominkowe mają zróżnicowany wygląd, moce i różne parametry techniczne. W naszym sklepie znajdą Państwo kominki, wkłady do kominków, a także piece wolnostojące, które bazują na tradycyjnych technikach obróbki i na starannie dobranych materiałach, ale dzięki nowoczesnym technologiom wyglądają znacznie bardziej stylowo. W efekcie zapewniają najwyższą trwałość, wydajność i estetykę, co jest podstawą zadowolenia naszych klientów. W wielu polskich domach pojawiają się dziś kominki – to skuteczny sposób na znaczne oszczędności związane z ogrzewaniem budynku, co pozwala na ogólne zmniejszenie kosztów grzewczych. Wśród coraz chętnie wybieranych obecnie kominków znajdują się też kominki narożne – dostępne są one także w bardziej estetycznej wersji bez szprosu. Kominki narożne dostępne są w wersjach–do wyboru prawej lub lewej oraz lewej/prawej. Szprosem nazywa się listwę konstrukcyjną, która jest przeznaczona do wydzielania dużych powierzchni szklanych, na przykład w oknach, ale również w innych konstrukcjach wykorzystujących szkło, na przykład w kominkach. Tego rodzaju modele kominków nie są jeszcze tak popularne w polskich domach, ale powoli zyskują wielu zwolenników. Wymagają w szczególności odpowiedniego miejsca montażu – w narożnikach ścian lub rogach pomieszczeń. Gdy w domu nie ma dobrego miejsca, aby zamontować w nim kominki standardowe, wtedy modele narożne mogą być najlepszym rozwiązaniem. Kominki narożne nie tylko wprowadzą do wnętrza przytulne ciepło, ale również będą efektownym elementem dekoracyjnym, który nada pomieszczeniu oryginalny wygląd–taki kominek od razu przyciąga wzrok.

UWAGA: Termin oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od od 24 h do 48 h.

na stronę
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660129

Dostępny
23 712,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660119

Dostępny
21 171,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660120

Dostępny
20 315,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660109, pryzmatyczny dwustronny

Dostępny
16 217,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Godin 5152

Dostępny
13 873,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660143

Dostępny
13 795,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 364110, drzwiczki czarne

Dostępny
13 502,00 zł
0 Komentarz (y)

Przepiękny kominek powietrzny NBU 11 lewy / prawy BS gilotyna z potrójnym przeszkleniem oraz doskonałym wykonaniem, w którym zastosowano trzy szyby złączone ze sobą pod kątami prostymi bez szprosa.

Dostępny
12 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660139

Dostępny
11 465,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660138

Dostępny
10 183,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 665103 drzwiczki mosiądzowane

Dostępny
10 165,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660126

Dostępny
10 032,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów