Biokominki   Jest 252 produktów.

Biokominki

Biokominki to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się żywym, naturalnym ogniem, w domu, a nie ma możliwości wykonania tradycyjnego kominka. Biokominki nie wymagają przewodu kominkowego,a wystarczy jedynie zwykły system wentylacyjny, a żywy ogień płonie w naturalny sposób, nie jest statyczny, i stwarza atmosferę przychylności i ko...

Biokominki to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się żywym, naturalnym ogniem, w domu, a nie ma możliwości wykonania tradycyjnego kominka. Biokominki nie wymagają przewodu kominkowego,a wystarczy jedynie zwykły system wentylacyjny, a żywy ogień płonie w naturalny sposób, nie jest statyczny, i stwarza atmosferę przychylności i komfortu.

Więcej

Podkategorie

Akcesoria do biokominków

Płyn do biokominków

Biokominki wolnostojące

Biokominki wolnostojące to idealna propozycja dla osób, które pragną mieć niewielkich rozmiarów biokominek. Wolnostojący biokominek to mobilność oraz eleganckie wykończenie każdego wnętrza. Są przeznaczone zarówno do salonu, sypialni lub łazienki, ale również na tarasy.

Biokominki wiszące

Biokominki łatwe do montażu na ścianie. Propozycja do każdego wnętrza - mieszkania w bloku, kamienicy, domu, restauracji, biura, lokalu usługowego.

Biokominki na zamówienie

Nowość !! Biokominki na zamówienie

Biokominki portalowe

Portalowe kominki ekologiczne to świetna propozycja dla osób, które nie chcą lub nie mogą zamontować kominka opalanego drewnem, a chcą mieć w swoich wnętrzach wierną imitację tradycyjnego kominka. Biokominki nie potrzebują instalacji kominowych ani doprowadzenia powietrza - wystarczy wlać płyn do biokominków, by cieszyć się ogniem i ciepłą atmosferą.

na stronę
0 Komentarz (y)

Biokominek EGZUL biały z kryształami Swarovski połysk to ekologiczny kominek z ostrosłupami z MDF-u, który został wyłożony kryształami Swarovski. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
5 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek EGZUL czarny z kryształami Swarovski połysk to ekologiczny kominek z ostrosłupami z MDF-u, który został wyłożony kryształami Swarovski. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
5 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek EGZUL czarny z kryształami Swarovski mat to ekologiczny kominek z ostrosłupami z MDF-u, który został wyłożony kryształami Swarovski. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 600,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek EGZUL biały z kryształami Swarovski mat to ekologiczny kominek z ostrosłupami z MDF-u, który został wyłożony kryształami Swarovski. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 600,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek DECEMBER z certyfikatem TÜV to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 390,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek OCTOBER z certyfikatem TÜV to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 390,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek APRIL z certyfikatem TÜV to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 090,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek EGZUL z certyfikatem TÜV to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 090,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek JANUARY z certyfikatem TÜV to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 090,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek AUGUST z certyfikatem TÜV to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 090,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek AUGUST to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek APRIL to ekologiczny kominek niewymagający podłączenia do instalacji kominowej oraz specjalnego doprowadzania powietrza. Niezwykle atrakcyjna propozycja dla najbardziej wymagających.

Dostępny
2 000,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 252 elementów