Wkłady kominkowe i piece wolnostojące  Jest 506 produktów.

Wkłady kominkowe i piece wolnostojące

Wkłady kominkowe, kominki to zarazem system ogrzewania oraz nierzadkie wrażenia estetyczne. W przeciwieństwie do innych urządzeń, kominki spełniają warunki funkcjonalności oraz, co ważne szczególnie dla osób wrażliwych na tym punkcie, warunki estetyczne. 

Podkategorie

Wkłady kominkowe...

Proponujemy Państwu zróżnicowane, wysokojakościowe wkłady kominkowe powietrzne oraz wiele innych akcesoriów. Dysponujemy zarówno produktami do kominków standardowych, jak i tych narożnych. Nasze wkłady kominkowe powietrzne posiadają liczne walory estetyczne, a także funkcjonalne. Moc konkretnego modelu wyraża się w kilowatach. W zależności od wielkości obszaru, który ma być ogrzany, należy dobrać odpowiednie parametry, które będą posiadać wkłady kominkowe powietrzne. Zachęcamy do zadawania pytań i zakupów.

Ekologiczne wkłady...

Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych wejdą w życie w 2022 r. Jednak już teraz na rynku są dostępne kominki, które spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe.

Pogarszający się stan środowiska naturalnego ma odzwierciedlenie w coraz bardziej restrykcyjnych przepisach prawa. Według dyrektywy unijnej, zwanej potocznie ekoprojektem (Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE), urządzenia energetyczne we wszystkich krajach Unii Europejskiej powinny spełniać szczegółowe normy – chodzi m. in. o granice emisji pyłów, tlenku węgla, czy tlenku azotu. Ekoprojekt odnosi się nie tylko do pieców, czy pomp cieplnych, ale też do „ogrzewaczy pomieszczeń na drewno”, do których zalicza się nawet domowe kominki będące dodatkowym źródłem ciepła.

Więcej przeczytasz tutaj: NASZ BLOG

Wkłady kominkowe z...

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym i wężownicą

Za pośrednictwem naszego sklepu dostarczamy klientom kominki gazowe, piecyki, biokominki i wiele innych. Oferujemy wkład kominkowy z płaszczem wodnym i wężownicą dla tych z Państwa, którzy chcą nie tylko poprawić aranżację wnętrz, ale również dostarczyć ciepło do pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tych wkładów. Zapewniamy Państwu bowiem wybór wielu modeli w różnych przedziałach cenowych. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym i wężownicą to rozwiązanie bardziej ekologiczne niż kominki przeznaczone do palenia gazem lub węglem.

Piece wolnostojące

PIECE - KOZY W naszym sklepie znajdą Państwo piece wolnostojące – popularne kozy w pełnym wyborze. To atrakcyjna cenowo alternatywa dla zwykłych kominków i wkładów kominkowych. Oferujemy różnorodne modele pieców wolnostojących – są to kozy o kompaktowych wymiarach do mniejszych pomieszczeń, a także duże, które najlepiej sprawdzają się w większych salonach. Wyróżniają się efektownym wykończeniem – można w związku z tym dopasować je do aranżacji klasycznych – polecamy piece z dekoracyjnymi rzeźbieniami, lub też aranżacji nowoczesnych – w nich sprawdzą się modele bez ozdób. Dużym atutem tego rodzaju pieców jest ich łatwy montaż – nie wymagają specjalnej konstrukcji pod wkład kominkowy, a następnie dekoracyjnej obudowy. Dostarczane są jako gotowe do montażu – składają się z paleniska obudowanego wysokiej klasy żeliwem lub stalą, a także kaflami na stabilnych nóżkach i z wylotem do podłączenia ich do instalacji kominowej. Sprzedawane u nas modele kóz mogą być zasilane drewnem lub węglem zależnie od wybranego modelu. Nasze piece – kozy dzięki zastosowaniu dolotu powietrza ASDP są jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu – mają funkcję automatycznego regulowania dopływu powietrza do paleniska, co reguluje temperaturę spalania. To oszczędność, ponieważ piec nie wymaga tak dużej ilości drewna, a także wygoda – nie trzeba ciągle doglądać procesu palenia i regulować dopływu powietrza w drzwiczkach. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się ze wszystkimi modelami pieców wolnostojących w naszym sklepie internetowym – życzymy Państwu udanych zakupów !

Piecyki kaflowe

Piece kaflowe zaliczane są do palenisk stałopalnych z ręcznym załadunkiem paliwa i zamykanymi drzwiczkami paleniskowymi. Służą jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniach, w których są zainstalowane.

Poradnik serwisowy

Poradnik serwisowy / filmy / zawiera: a/ odnowienie wkładu kominkowego; b/ wymiana drzwi - wkłady BS; c/ wymiana drzwi - wkłady proste z gilotyna; d/ wymiana drzwi BS z gilotyną; e/ wymiana sznurków i szyby; f/ wymiana acumotte; g/ wymiana klamki.

/ w trakcie opracowywania /

Piece kominkowe na pelet

Piece kominkowe na pelet to urządzenia ekologiczne, ekonomiczne. Paliwem wykorzystywanym do spalania wewnątrz ich komór jest bardzo praktyczny pelet, który jest duzo bardziej ekonomiczny, gdyż zapewnia wysoką wydajność w dużo niższej cenie od gazu sieciowego (o 25 %) oraz gazu z butli (o ok. 50%). Piecyki na pelet charakteryzują się odzyskiem ciepła na poziomie 90 %, a jego emisyjność jest praktycznie niezauważalna dla środowiska naturalnego. Pelet jest praktyczny również ze względu na dostępność tego rodzaju paliwa, które w workach o wadze 15 kg można nabyć w wielu punktach sprzedaży w Polsce.

Wkłady kominkowe i...

Historia eleganckich kominków i pieców wolnostojących francuskiego producenta firmy Godin sięga XIX wieku, a dokładniej roku 1840, kiedy Jean Baptiste Andre Godin postanowił zastąpić tradycyjną kozę blaszaną piecem z żeliwa emaliowanego. Marka Godin jest znana w ponad 40 państwach świata, w tym Polsce, oferując ekskluzywne piece i wkłady kominkowe w wyższych niz standardowo cenach, jednak z zachowaniem niemal zegarmistrzowskiej precyzji.

Drzwiczki kominkowe

Drzwiczki kominkowe:

Drzwi są idealnym rozwiązaniem dla osób budujących piece w tzw. ciepłej zabudowie. To rozwiązanie dla zdunów i kominiarzy budujących piecokominki w systemie ciepłej zabudowy, w kaflu oraz do mas akumulacyjnych.

Malowanie wkładów

Usługa malowania wkładu

Gazowe wkłady i...

Wkłady oraz urządzenia grzewcze zasilane paliwami gazowymi CNG oraz LPG to najbardziej ekologiczna propozycja na rynku. Oferta ta jest skierowana do osób, którym leżą na sercu na równi wartości estetyczne z ekologią. Gaz jako ekologiczne źródło energii nie powoduje smogu oraz nie zatruwa środowiska naturalnego. Jest przy tym bardzo praktycznym paliwem ze względu na dużą dostępność.

na stronę
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660129

Dostępny
23 712,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660119

Dostępny
21 171,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660120

Dostępny
20 315,00 zł
0 Komentarz (y)

Piec wolnostojący Godin Cantou d'angle 680115 

Dostępny
18 149,00 zł
0 Komentarz (y)

Piec wolnostojący Godin Cantou d'angle 680114 

Dostępny
16 410,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660109, pryzmatyczny dwustronny

Dostępny
16 217,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 lewy / prawy na gaz techniczny LPG to panoramiczny kominek z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie. Seria Leo przystosowana jest do palenia gazem LPG (z butli).

Dostępny
16 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 lewy / prawy na gaz ziemny to panoramiczny kominek na gaz ziemny NG. Leo z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie.

Dostępny
16 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Piec wolnostojący Godin Cantou Rustique 680127 

Dostępny
15 782,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 lewy na gaz techniczny LPG to panoramiczny kominek z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie. Seria Leo przystosowana jest do palenia gazem LPG (z butli).

Dostępny
15 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 lewy na gaz ziemny to panoramiczny kominek na gaz ziemny NG. Leo z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie.

Dostępny
15 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 prawy na gaz ziemny to panoramiczny kominek na gaz ziemny NG. Leo z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie.

Dostępny
15 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 prawy na gaz techniczny LPG to panoramiczny kominek z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie. Seria Leo przystosowana jest do palenia gazem LPG (z butli).

Dostępny
15 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Piec wolnostojący Godin Petit Godin 377116 zielony, brązowy, niebieski 

Dostępny
14 720,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 na gaz techniczny LPG to panoramiczny kominek z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie. Seria Leo przystosowana jest do palenia gazem LPG (z butli).

Dostępny
14 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład gazowy LEO 200 na gaz ziemny to panoramiczny kominek na gaz ziemny NG. Leo z panoramiczną wizją ognia i z niewielką ilością elementów zewnętrznych powoduje, że wizja ognia jest na pierwszym planie.

Dostępny
14 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Godin 5152

Dostępny
13 873,00 zł
0 Komentarz (y)

Piec wolnostojący Godin Brulhaut 364103 piaskowy - szyba wypukła

Dostępny
13 861,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 660143

Dostępny
13 795,00 zł
0 Komentarz (y)

Wkład kominkowy Godin 364110, drzwiczki czarne

Dostępny
13 502,00 zł
Pokazuje 1 - 20 z 506 elementów