Kominki narożne z BS – wkłady kominkowe   Jest 60 produktów.

Kominki narożne z BS – wkłady kominkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo efektowne kominki narożne z szybami łączonymi bez szprosu – wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i u nas dostępne są w wielu różnych wersjach. Obecnie dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest produkowanie kominków bez szprosów. Kominki żeliwne sięgają swoimi początkami XIX wieku – teraz dostępne są w wielu ró...

W naszej ofercie znajdą Państwo efektowne kominki narożne z szybami łączonymi bez szprosu – wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i u nas dostępne są w wielu różnych wersjach. Obecnie dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest produkowanie kominków bez szprosów. Kominki żeliwne sięgają swoimi początkami XIX wieku – teraz dostępne są w wielu różnych wersjach. W wyniku znacznej modernizacji, która zaszła od tego czasu, sprzedawane dzisiaj kominki i piecyki kominkowe mają zróżnicowany wygląd, moce i różne parametry techniczne. W naszym sklepie znajdą Państwo kominki, wkłady do kominków, a także piece wolnostojące, które bazują na tradycyjnych technikach obróbki i na starannie dobranych materiałach, ale dzięki nowoczesnym technologiom wyglądają znacznie bardziej stylowo. W efekcie zapewniają najwyższą trwałość, wydajność i estetykę, co jest podstawą zadowolenia naszych klientów. W wielu polskich domach pojawiają się dziś kominki – to skuteczny sposób na znaczne oszczędności związane z ogrzewaniem budynku, co pozwala na ogólne zmniejszenie kosztów grzewczych. Wśród coraz chętnie wybieranych obecnie kominków znajdują się też kominki narożne – dostępne są one także w bardziej estetycznej wersji bez szprosu. Kominki narożne dostępne są w wersjach–do wyboru prawej lub lewej oraz lewej/prawej. Szprosem nazywa się listwę konstrukcyjną, która jest przeznaczona do wydzielania dużych powierzchni szklanych, na przykład w oknach, ale również w innych konstrukcjach wykorzystujących szkło, na przykład w kominkach. Tego rodzaju modele kominków nie są jeszcze tak popularne w polskich domach, ale powoli zyskują wielu zwolenników. Wymagają w szczególności odpowiedniego miejsca montażu – w narożnikach ścian lub rogach pomieszczeń. Gdy w domu nie ma dobrego miejsca, aby zamontować w nim kominki standardowe, wtedy modele narożne mogą być najlepszym rozwiązaniem. Kominki narożne nie tylko wprowadzą do wnętrza przytulne ciepło, ale również będą efektownym elementem dekoracyjnym, który nada pomieszczeniu oryginalny wygląd–taki kominek od razu przyciąga wzrok.

UWAGA: Termin oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od od 24 h do 48 h.

Więcej
na stronę
0 Komentarz (y)

Przepiękny kominek powietrzny NBU 11 lewy / prawy BS gilotyna z potrójnym przeszkleniem oraz doskonałym wykonaniem, w którym zastosowano trzy szyby złączone ze sobą pod kątami prostymi bez szprosa.

Dostępny
12 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Przepiękny kominek NBC 10 lewy / prawy BS gilotyna z potrójnym przeszkleniem oraz doskonałym wykonaniem, w którym zastosowano trzy szyby złączone ze sobą pod kątami prostymi bez szprosa.

Dostępny
9 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek narożny renomowanego producenta firmy Kratki MBA 17 prawy BS gilotyna

Dostępny
8 700,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek narożny renomowanego producenta firmy Kratki MBA 17 lewy BS gilotyna

Dostępny
8 700,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny wkład kominkowy renomowanego producenta firmy Kratki MBO 15 lewy BS gilotyna (szyby łączone bez szprosa). Kominek wyposażono w system opuszczanych drzwiczek.

Dostępny
8 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny wkład kominkowy renomowanego producenta firmy Kratki MBO 15 prawy BS gilotyna (szyby łączone bez szprosa). Kominek wyposażono w system opuszczanych drzwiczek.

Dostępny
8 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Przepiękny kominek NBC 9 lewy / prawy BS gilotyna z potrójnym przeszkleniem oraz doskonałym wykonaniem, w którym zastosowano trzy szyby złączone ze sobą pod kątami prostymi bez szprosa.

Dostępny
8 000,00 zł
0 Komentarz (y)

Przepiękny kominek NBC 8 lewy / prawy BS gilotyna z potrójnym przeszkleniem oraz doskonałym wykonaniem, w którym zastosowano trzy szyby złączone ze sobą pod kątami prostymi bez szprosa.

Dostępny
7 800,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek narożny renomowanego producenta firmy Kratki MBZ 13 lewy BS gilotyna (szyby łączone bez szprosa)

Dostępny
7 700,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek narożny renomowanego producenta firmy Kratki MBZ 13 prawy BS gilotyna (szyby łączone bez szprosa)

Dostępny
7 700,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek narożny renomowanego producenta firmy Kratki MBM 10 prawy BS gilotyna

Dostępny
7 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny i wydajny kominek narożny renomowanego producenta firmy Kratki MBM 10 lewy BS gilotyna

Dostępny
7 200,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów