Biokominki wolnostojące   Jest 65 produktów.

Biokominki wolnostojące

Biokominki wolnostojące to propozycja dla tych, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania, a jednocześnie chcą stworzyć w domu niepowtarzalny nastrój. Produkty te są łatwe w utrzymaniu, bowiem w trakcie użytkowania nie dochodzi do tworzenia się sadzy. Biokominki wolnostojące można umieścić w dowolnym miejscu i zaaranżować przestrzeń zgodnie ze swoją wizją i upodobaniami. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wybór najlepszych produktów w tej kategorii. Nasze kominki wolnostojące posiadają certyfikaty potwierdzające ich znakomitą jakość.

na stronę
0 Komentarz (y)

Biokominek Linate czarny z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
1 290,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek Linate biały z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
1 290,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek Linate biały to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
1 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek Linate czarny to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
1 200,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek SIERRA z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
1 089,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek SIERRA to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
999,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek ROMEO czarny z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
790,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek FOXTROT led z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Względnie wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
730,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek ROMEO czarny to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
700,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny biokominek HOTEL biały z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
666,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek HOTEL granito z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
666,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek FOXTROT led to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Względnie wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
640,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek HOTEL granito to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
576,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny biokominek HOTEL biały to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
576,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek HOTEL KRZAK czarny z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

570,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek FOXTROT czarny z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Względnie wysoki wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji.

Dostępny
520,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny biokominek HOTEL czarny z certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
480,00 zł
0 Komentarz (y)

Nowoczesny biokominek HOTEL czarny to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
480,00 zł
0 Komentarz (y)

Futurystyczny biokominek HOTEL KRZAK czarny to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
480,00 zł
0 Komentarz (y)

Biokominek HOTEL MINI granito certyfikatem TÜV to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Niski wolnostojący biokominek to idealna propozycja do nadania wnętrzom ciepła i elegancji. Dzięki swoim wymiarom jest bardzo mobilny i ustawny.

Dostępny
450,00 zł
Pokazuje 1 - 20 z 65 elementów